Szanowni Państwo,
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27.04.2016 RODO w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzeniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Administratorem danych jest BC media z siedzibą w Warszawie (02-707) ul. Puławska 111a m.107.
kontakt: bcmfd@bcmfd.pl

Szczegółowy opis w odnośniku.

BC media

Szanowni Państwo,
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27.04.2016 RODO w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzeniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Administratorem danych jest MFD communications z siedzibą w Warszawie (00-440) ul. Czerniakowska 178a lok.15.
kontakt: bcmfd@bcmfd.pl

Szczegółowy opis w odnośniku.

MFD communicatons

 • 11.05.2022

  MOC JEST W NAS!
  KOBIETY NA RZECZ POKOJU, DEMOKRACJI, RÓWNOŚCI I KLIMATU!
  XIV Kongres Kobiet
  8- 9 października 2022 roku
  we Wrocławiu 

  Agencja BCMFD od początku czyli od już 2008 r. jest partnerką i producentką Kongresu Kobiet.  W tym roku XIV Ogólnopolski Kongres Kobiet odbędzie się 8- 9 października 2022 roku we Wrocławiu pod hasłem MOC JEST W NAS! KOBIETY NA RZECZ POKOJU, DEMOKRACJI, RÓWNOŚCI I KLIMATU!

  Jak w poprzednich latach przygotowujemy się na serię intensywnych debat, paneli i warsztatów, podczas których kobiety z całej Polski podejmować będą  tematy dotyczącej obecnej sytuacji w kraju i na świecie.

  Zapraszamy!

  WIĘCEJ INFORMACJI JUZ WKRÓTCE: https://www.kongreskobiet.pl/aktualnosci
  więcejNext
 • 23.04.2022

  EWA KURYLUK | Ja, biały Kangór
  wśród wydarzeń towarzyszących 
  59. La Biennale di Venezia

  Od 23 kwietnia do 27 listopada 2022r. prace Ewy Kuryluk można oglądać w Wenecji na wystawie „Ja, biały Kangór | I, White Kangaroo” zorganizowanej przez Fundację Rodziny Staraków w Palazzo Querini. Wystawa znalazła się wśród 31 eventi collaterali - oficjalnych wydarzeń towarzyszących 59. Biennale Sztuki w Wenecji.

  Na wystawie znajdują się najsłynniejsze cykle artystki Chusty, Krzesła, Villa dei Misteri, czy Teatr Miłości . Niezależną kompozycją pozostaje Ogród Effi Briest (1982), instalacja inspirowana XIX- wieczną powieścią Theodora Fontane’a. W Wenecji można obejrzeć również profetyczną i niezwykłą instalację Trio dla ukrytych z 2000 roku, która stanowi ważne świadectwo rodzinnej biografii artystki i jej rodziny. Z kolei tryptyk Ja, biały Kangór (1978/79) stanowi swoisty manifest identyfikacji własnej artystki, jako członkini nieograniczonej gatunkowo wspólnoty. Współodczuwania i współżycia w najgłębszym szacunku z wszelkimi żyjącymi istotami Ewa Kuryluk doświadczyła w domu, w którym rodzina czule nadawała sobie odzwierzęce przydomki, a ona sama przez bliskich nazywana była Kangórem.
  więcejNext
 • 15.03.2022

  WRĘCZENIE NAGRÓD I EDYCJI
  PLEBISCYTU 16 LIDEREK RÓWNOŚCI!

  Agencja BCMFD była producentem uroczystej gali z okazji wręczenia nagród laureatkom I EDYCJI PLEBISCYTU 16 LIDEREK RÓWNOŚCI! Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kongres Kobiet zaprosiła 1 lutego 2022 r. do udziału w Plebiscycie kobiety aktywnie działające na rzecz równouprawnienia i praw kobiet w ich lokalnych społecznościach na terenie całej Polski. Uroczystość z udziałem Anny Clunes - Ambasadorki Brytyjskiej, odbyła się 26 marca 2022 w Warszawie. Nagrody zostały wręczone 16 laureatkom z każdego województwa w Polsce.

  Plebiscyt miał na celu docenienie i promowanie lokalnych liderek działających na rzecz osiągnięcia szeroko rozumianej równości płci w ich społecznościach.

  więcejNext