• 15.12.2017

  „Wśród nocnej ciszy” 

  Bożonarodzeniowy koncert Polpharmy w Pelplinie 


  15 grudnia br. wnętrza kilkusetletniej  Bazyliki Katedralnej w Pelplinie już po raz siedemnasty wypełnią dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd. Koncert Bożonarodzeniowy, organizowany przez Polpharmę dla pracowników i mieszkańców Kociewia to piękna tradycja, która dla wielu oznacza uroczysty początek świąt. 
  więcejNext
 • 30.10.2017

  MAGIA FUTRA Dorota Goldpoint - Kolekcja Jesień - Zima 2017/2018 

   
  Pokaz kolekcji Jesień - Zima 2017/2018 Doroty Goldpoint pt. „MAGIA FUTRA”, który odbył się w poniedziałkowy wieczór w Warszawie,  to 50 magicznych sylwetek. W czterech odsłonach zostały zaprezentowane:  kolekcja biznesowa dzienna i koktajlowa, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie. Nie zabrakło oryginalnych dodatków i akcesoriów takich jak: kominy, etole, szale, czapki, rękawiczki, bransoletki czy naszyjniki. W sezonie jesienno-zimowym królować będą naturalne materiały: futra, jedwabne satyny, organza, naturalna skóra licowa, welur z dodatkiem wiskozy, gęsto tkana wełna parzona i kaszmirowa.
  więcejNext
 • 10.10.2017

  IX Gala Herbapol Esencja Natury

  Kto żyje w zgodzie z naturą?


  We wtorek 10 października po raz dziewiąty odbyła się uroczysta Gala Herbapol Esencja Natury. Do grona liczącego już blisko czterdziestu laureatów dołączyło sześć nieprzeciętnych osobowości, w których życiu stale obecna jest NATURA. Dotychczas pamiątkową statuetką mogą pochwalić się m.in. Dorota Wellman, Adam Wajrak, Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Tomaszewski, Kinga Baranowska, Martyna Wojciechowska, Sebastian Karpiel-Bułecka i wielu innych ze świata mediów, sportu, sztuki i nauki.
  więcejNext