tołpa® holistic

nowa innowacyjna linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych


23 września odbyła się konferencja prasowa on-line marki tołpa® z udziałem Małgorzaty Ohme, Agnieszki Maciąg oraz prof. Iwony Wawer, podczas której marka zaprezentowała nową linię kosmetyków: tołpa® holistic.

Zgodnie ze współczesną filozofią holistyczną, wywodzącą się z nauk starożytnych mędrców, sekretem pięknego wyglądu i zdrowia jest równowaga ducha, ciała i umysłu (holizm od gr. holos – całość). Z filozofią holistyczną wiąże się nowe podejście do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Taką pielęgnację zapewnia nowa linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych tołpa® holistic, która odpowiada na najważniejsze potrzeby skóry dojrzałej. 

Nowa linia tołpa® holistic to innowacyjne połączenie unikalnego adaptogenu i aktywnych składników o udowodnionej skuteczności, zawartych w mikronośnikach takich jak retinol, witamina C i kwas azelainowy. Dodatkowo Neuroguard G, czyli oligosacharyd z alg wygładza skórę, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża, a nasz opatentowany ekstrakt z torfu działa antyoksydacyjnie –  mówi Urszula Kaptur, kierownik działu marketingu Torf Corporation -  Absolutna nowość marki tołpa  wpisuje się w najgorętszy obecnie trend na rynku health & beauty. 

Agencja BC MFD media communications była odpowiedzialna m.in. za: wynajem dobranego do charakteru wydarzenia studia eventowego, scenografię, produkcję materiałów promocyjnych, scenariusz i dobór gości.