Mikołajki w wydawnictwie Burda


Grudzień to intensywny czas przedświątecznych spotkań firmowych. W tym roku Agencja BCMFD zorganizowała m.in. z okazji Mikołajek imprezę sportowo-rekreacyjną dla pracowników i dzieci wydawnictwa Burda. Zaproszonych zostało ok. 200 dzieci.

Agencja odpowiedzialna była za przygotowanie warsztatów plastycznych prowadzonych przez „zaprzyjaźnione elfy”. Dzieci zdobiły pierniki, lepiły figurki z masy solnej, tworzyły koralikową biżuterię i ozdoby choinkowe, pisały listy do Św. Mikołaja. Podczas 4 godzinnej zabawy powstał również Łańcuch Życzliwości. Dla najmłodszych przygotowany był kącik malucha z basenem kulkowym, klockami, układankami i kolorowankami. Każdy miał możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Starsze dzieci szkoliły swoje umiejętności w rywalizacji na PlayStation.

Wydarzenie uświetnił pokaz magii. Ożywające chusteczki, znikające i wyginające się monety - to tylko niektóre ze sztuczek, które  wzbudziły podziw i zaskoczenie. Punktem kulminacyjnym była wizyta Św. Mikołaja, który w towarzystwie Elfów wręczał prezenty. Dzieci śpiewały kolędy i uczestniczyły w karaoke.

Podczas tego jedynego dnia w roku, na kilka godzin, w nowoczesnej i tradycyjnej przestrzeni biurowej, można było poczuć atmosferę nadchodzących świąt, z choinką, reniferami, zapachem piernikowych ciasteczek i innych smakołyków, o które zadbały niektóre z mam.  Wszystko odbywało się w świątecznej atmosferze  z solidną dawką dobrej zabawy. Uśmiechnięte dzieci, ze śladami czekolady na buzi, z dumą niosące własnoręcznie zrobione ozdoby – to największa nagroda dla organizatorów z zespołu Agencji, odpowiedzialnego za przygotowania i koordynację logistyczną.