BCMFD po raz 10. organizatorem Światowego Dnia Serca
Katowice 2017


Agencja BCMFD Media Communications została wybrana, w drodze konkursu, do organizacji centralnych obchodów Światowego Dnia Serca, które odbędą się we wrześniu 2017 r. w Katowicach. Co roku z inicjatywy World Heart Federation jednocześnie na całym świecie obchodzony jest Dzień Serca.

BC MFD Media Communications już po raz 10. zorganizuje Światowy Dzień Serca. Wcześniej, współpracując z różnymi oddziałami i komitetami organizacyjnymi Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, agencja przygotowywała ogólnopolskie obchody m.in.: w Sopocie, Wrocławiu, Zamościu, Łodzi, Chojnicach, Warszawie i Lublinie.
 
Obchodom Światowego Dnia Serca towarzyszyć będą szeroko prowadzone działania edukacyjne na temat profilaktyki chorób serca i układu krążenia.
 
BC MFD Media Communications istnieje na rynku od ponad 20 lat, co stawia ją w gronie  najdłużej istniejących polskich firm PR. Dotychczas Agencja realizowała projekty dla korporacji międzynarodowych jak i dla polskich przedsiębiorstw prowadząc działania m.in. dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, modowej oraz organizując otwarcia, konferencje prasowe, wernisaże i koncerty.