Agencja BC MFD Media Communications dla programu KONKORDIA


Agencja BC MFD Media Communications nawiązała współpracę z fundacją Duende, pomysłodawcą i organizatorem projektu Konkordia. Punktem kulminacyjnym programu Konkordia jest konferencja, która odbędzie się 1-2 października 2014 w Sopocie, jako wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Forum Nowych Idei.

Gdy chce się pomagać innym, trzeba to robić dobrze. Dobrze – znaczy efektywnie, porównując efekty z nakładami. Takie jest przesłanie programu Konkordia V prowadzonego przez fundację Duende. To już piąta, jubileuszowa konferencja. Co roku uczestniczą w niej dziesiątki kluczowych dla naszego kraju organizacji pozarządowych oraz wrażliwych społecznie firm i korporacji.
 
Rośnie lista gości specjalnych, którzy potwierdzili już swój udział w październikowej Konferencji. Wśród nich jest m.in. Henryka Bochniarz - prezydent Konfederacji Lewiatan, William Eggers - doradca Prezydenta Billa Clintona do spraw współpracy biznes–NGO–samorząd, Teresa Kamińska - prezes zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Jarosław Lepka - kierownik ds. społecznej odpowiedzialności NUTRICIA Polska Sp. z o.o oraz Maciej Muskat - dyrektor Greenpeace Polska.
 
W tym roku rejestracja uczestników konferencji Konkordia rozpocznie się w sierpniu.Agencja BC MFD Media Communications odpowiedzialna jest za działania z zakresu media relations oraz kompleksową produkcję wydarzenia.