Wybierz wybitne Polki w plebiscycie „3 RAZY ONA”. Doceń piękne strony kobiety!

Martyna Wojciechowska, Maja Wolna, a może Agnieszka Cegielska? Która z nich zwycięży w plebiscycie „3 RAZY ONA” zainaugurowanym przez Agatę Młynarską w 2012r.? Już dzisiaj rusza głosowanie na portalu onaonaona.com.
 
Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny portalu OnaOnaOna.com – Piękne strony kobiety, autorskiego projektu Agaty Młynarskiej.  Z tej okazji dziennikarka zdecydowała się kolejny raz uhonorować kobiety, które osiągnęły prawdziwą pełnię kobiecości realizując się w trzech najważniejszych rolach:
 • ONA w rodzinie i w domu,
 • ONA w pracy i sukcesach zawodowych,
 • ONA w pasji tworzenia i zmiany świata na lepsze.
Co łączy założycielkę i szefową Fundacji św. Jana Jerozolimskiego, aktorkę filmową i teatralną, pełnomocniczkę prezydent Łodzi ds. równego traktowania i prezenterkę telewizyjną? Wszystkie w swoim życiu z sukcesem zachowują równowagę między rodziną a pracą, odnoszą sukcesy zawodowe, dbają jednocześnie o rodzinne więzi i zostały nominowane do II edycji plebiscytu „3 RAZY ONA”. Honorowy Patronat nad plebiscytem objęła po raz kolejny Małżonka Prezydenta RP p. Anna Komorowska.

W II edycji plebiscytu „3 RAZY ONA” nominowane zostały:
 • Małgorzata Braunek - aktorka filmowa i teatralna, nauczycielka zen,
 • Agnieszka Cegielska  - dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka pogody,
 • Stanisława Celińska - aktorka teatralna i filmowa,
 • Halina Janowska-Giłka - dyrektorka Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Łuczniczka",
 • Joanna Radziwiłł - szefowa Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego i Pracowni Psychologicznej,
 • Bogna Stawicka - pełnomocniczka prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej ds. równego traktowania,
 • Martyna Wojciechowska - prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka,
 • Maja Wolna - artystka, zdobywczyni złotego medalu na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie.
Zapraszamy do poznania bliżej kandydatek i oddania głosu na jedną z nich na stronie: http://www.onaonaona.com/ona/3-x-ona-wybieramy/

Nominacje zgłosiła Kapituła Honorowa Plebiscytu, w której skład wchodzą autorytety z dziedziny życia społecznego, mediów, polityki i nauki: Henryka Krzywonos-Strycharska, Magdalena Środa, Henryka Bochniarz, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska oraz Agata Młynarska. 
 
Dwa lata funkcjonowania portalu to wielki sukces autorki i społeczności skupionej wokół serwisu. OnaOnaOna.com – Piękne strony kobiety to więcej niż portal. To społeczność, którą jednoczy Agata Młynarska, a także miejsce spotkań kobiet, które potrzebują rzetelnej informacji, rekomendacji, inspiracji i ciekawej rozmowy. To również wyjątkowo aktywna grupa wspaniałych kobiet – aktywnych i pełnych energii do działania. Skupia już ponad 3 tysiące aktywnych użytkowniczek.

Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Kapituły Honorowej plebiscytu odbędzie się we w poniedziałek 22 kwietnia 2013 roku w H15 Boutique Apartments w Warszawie, przy ul. Poznańskiej 15.