Brytyjskie stylistki Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

W sobotę 12 czerwca 2010 r. Trinny Woodall i Susannah Constantine odwiedziły Polskę. Popularne na całym świecie brytyjskie stylistki podzieliły się swoim doświadczeniem w dziedzinie mody i stylu z klientkami Galerii Mokotów w Warszawie. Oficjalna część ich wizyty rozpoczęła się od konferencji prasowej, którą poprowadził Olivier Janiak. 

Stylistki znane są polskim widzom m.in. z programów telewizyjnych „Jak się nie ubierać” (TVN Style), „Trinny & Susannah rozbierają” (TVN Style) i „Trinny & Susannah ubierają Amerykę” (TVN Style). Głównym celem ich wizyty w Polsce była stylizacyjna metamorfoza 12 kobiet, które zgłosiły się do projektu. Każda z nich reprezentowała jeden z 12 typów sylwetek opisanych w książce „Księga kobiecych sylwetek” autorstwa gwiazdorskiego duetu. W ten sposób Trinny i Susannah udowadniają, że każda kobieta, bez względu na budowę ciała, może wyglądać jak prawdziwa gwiazda filmowa, pod warunkiem, że odpowiednio dobierze strój do swojej sylwetki. Rezultaty stylizacji można było podziwiać w Galerii Mokotów między godz. 15 a 19.

Dodatkową atrakcją dnia był występ kwartetu skrzypcowego 4-te oraz pokaz mody marek: Aldo, Esprit, New Look, River Island, Wallis. Po evencie światowe guru stylizacji wśród tłumów fanek podpisywały swoją książkę.Agencja

BCMFD media communications odpowiedzialna była za koordynację produkcji i logistykę spotkania z Trinny i Susannah.