Święto mam w Galerii Mokotów


Agencja BCMFD media communications była odpowiedzialna za organizację eventu z okazji Dnia Matki w Galerii Mokotów w Warszawie.

Pokazy fitness w wykonaniu Marioli Bojarskiej-Ferenc, występy artystyczne Kwartet 4-te – to wszystko czekało w sobotę, 22 maja 2010r. na klientów Galerii Mokotów. Tego dnia mamy i ich córki miały okazję skorzystać z porady dietetyka, stylisty, fryzjera i wziąć udział w licznych konkursach i quizach. Znana modelka Ewa Pacuła  - mama 5 miesięcznej Zuzi i 15 letniej Nicole prowadziła rozmowy z zaproszonymi gośćmi m.in. Anną Samusionek i Jolantą  Fajkowską.

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. Dlatego Galeria Mokotów zaproponowała klientom m.in konkurs „Moja mama. Moja przyjaciółka”. Zadaniem uczestników konkursu było przesłanie wspólnego zdjęcia z mamą i dołączenie do niego krótkiego uzasadnienia co czyni z mamy bliską osobę w ich życiu. Autorki najciekawszych fotografii nagrodzone zostały atrakcyjnymi upominkami – zaproszeniami do kina, restauracji i teatru, a także zestawami kosmetyków. Laureatki pierwszego miejsca – mama i córka – będą mogły spędzić weekend w luksusowym SPA.