Rockowa muzyka, energetyczna zabawa, konkursy z efektownymi nagrodami, to wszystko czeka gości na imprezie inaugurującej Roxy FM organizowanej przez BCMFD. Agencja w ramach współpracy z najnowszą, warszawską rozgłośnią radiową odpowiedzilna będzie również za działania Media Relations.

Informacja prasowa,
Warszawa, 23 lutego 2006 r.

Radio z charakterem

Premiera Roxy FM
 
Rockowa muzyka, energetyczna zabawa, konkursy z efektownymi nagrodami, to wszystko czeka gości na imprezie inaugurującej Roxy FM.

Roxy FM to radio grające muzykę w rockowym klimacie dla ludzi, którzy nie lubią plastiku w muzyce. Chce być takie jak jego słuchacze – otwarte, ambitne, prezentujące ciekawe opinie i postawy, ale również z „zacięciem kulturalnym”.

W czwartkowy wieczór w Klubie Foksal 19 będzie można poczuć klimat tej stacji. Imprezę poprowadzą dwaj dj’e z grupy „Paranienormalni”, których audycja na antenie Roxy FM spotyka się z żywą reakcją słuchaczy. Tak samo żywiołowo i z humorem będą starali się spełniać rolę gospodarzy imprezy. Z programem radia Roxy FM i jego ludźmi zapozna zaproszonych Bartosz Hojka, dyrektor Grupy Radiowej Agora. A potem będzie można wysłuchać dynamicznych, rockowych brzmień.

Na scenie wystąpi debiutujący zespół Penny Lane złożony z muzyków grających m.in w takich grupach jak: Negatyw i Myslovitz.  Potem goście będą mogli poznać oryginalnego artystę z Japonii – Dokakę, który nagrywał m.in. z Björk, „człowieka orkiestrę”, który imituje głosem instrumenty i wokale. Na zakończenie zagra zespół – młodych i zbuntowanych - Cool Kids of Death, znany m.in. z przeboju „Butelki z benzyną i kamienie”.

Oprócz emocji muzycznych, na zaproszonych czekają również inne atrakcje – ciekawe konkursy, w których będzie można wygrać bilet na koncert  The Rolling Stones oraz inne nagrody.

Organizatorzy liczą, że impreza nie tylko będzie okazją do wspaniałej zabawy, ale również rozbudzi zainteresowanie rockową muzyką, tą samą, którą można usłyszeć na antenie Roxy FM.