W środę, 5 kwietnia 2006 roku odbędzie się uroczyste otwarcie nowego salonu fryzjerskiego w Warszawie. Agencja będzie odpowiedzialna za organizację zarówno spotkania prasowego jak i wieczornej imprezy VIP.

Hair Salon T&G jest owocem pracy dwóch artystów, którzy chociaż zajmują się różnymi dziedzinami sztuki, postanowili połączyć siły i stworzyć coś razem, stawiając na pierwszym miejscu umiłowanie do piękna i dobrego smaku. Tworząc salon chcieli, aby było to miejsce, gdzie można nie tylko zadbać o swoje włosy, ale również miło spędzić czas, zrelaksować się  i spotkać ze znajomymi.

Maciek Towarek to niezwykle utalentowany „rzeźbiarz fryzur“ i znakomity kolorysta. Wrażliwy i otwarty na świat, bezbłędnie nadąża za zmieniającymi się trendami. W jego czarodziejskie ręce regularnie oddają się Grażyna Torbicka, Maciej Zień, Joanna Jabłczyński, Agnieszka Włodarczyk, Mandaryna, Michał Wiśniewski, Monika Richardson oraz Tomasz Kammel. Maciek do każdego gościa podchodzi indywidualnie, starając się, aby fryzura czy kolor włosów podkreślała charakter osoby a nie stanowiła szablonowe odbicie trendów obecnego sezonu.

Monika Goszcz natomiast to designerka tego wnętrza, która w swoich projektach pragnie zatrzymać jak najwięcej ze swojej wizji piękna.

Kontakt:
Beata Czerwińska
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91 b.czerwinska@bcmfd.pl