NOC MODY Z ROYAL COLLECTION
W GALERII MOKOTÓW!

W sobotnią noc 13 października w Galerii Mokotów odbył się ekskluzywny pokaz mody marek Royal Collection. Po tym wydarzeniu goście mogli też udać się na nocne zakupy po promocyjnych cenach do salonu RC. Poszukiwania nowych ubrań w sklepie umilały piosenki w wykonaniu Kasi Rodowicz przy akompaniamencie fortepianu.

W czasie wieczoru styliści Royal Collection przedstawili trendy obowiązujące w nadchodzącym sezonie jesień-zima. Zaprezentowano pokaz kolekcji takich marek jak m.in: Rene Lezard, Fracomina, Essenza, Marc O'Polo, Marlboro Classics, Fornarina, Bandolera, Lubiam, Jaguar, Seventy, Leo Lazzi, Digel.
Wydarzeniem wieczoru był pokaz marki Calvin Klein. Zaprezentowano pełne oblicze marki, zarówno wersję klasyczną jak i „fashion” – Calvin Klein Jeans.

Podczas imprezy zgromadzeni goście mogli podziwiać: modę klasyczną, weekendową oraz kolekcję na wieczór tzw. „fashion”.

Pokaz mody urozmaicił występ akrobatki wykonującej taniec na zawieszonych z sufitu kilkumetrowych szarfach.
Wieczór poprowadziła Beata Sadowska - dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
W drugiej części wieczoru  goście zostali zaproszeni do sklepu Royal Collection na wyjątkowe zakupy. Do późnych godzin nocnych można było skorzystać z zakupów z 30 procentowym rabatem na kreacje z kolekcji RC.

Dodatkowo Royal Collection przygotował w nadchodzącym sezonie nową atrakcję dla klientów. Firma pragnie ubierać kobiety i mężczyzn od stóp do głów. Dlatego w Galerii Mokotów powstał pierwszy sklep z butami specjalnie zaprojektowanymi i wykonanymi przez najlepszych światowych producentów pod marką Royal Collection Shoes. Goście w czasie wieczoru mogli poznać ofertę salonu.