MALIA - Bo jesteś wyjątkowa!

17 stycznia br., w Centrum Chirurgii Plastycznej MALIA odbyło się  spotkanie z dr Marią Sową-Molską - inaugurujące otwarcie nowej siedziby przy ul. Gen. J. Zajączka 11. Nowa siedziba to kontynuacja tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej mieszczącego się przy ul. Marszałkowskiej i działającego  od ponad 40 lat.

W Centrum Chirurgii Plastycznej „Malia” znajduje się nowoczesny blok operacyjny spełniający najwyższe standardy oraz sala pobytowa, zapewniająca pacjentom leczenie po zabiegu w ramach tzw. kliniki jednego dnia.  Pacjenci po zabiegu otoczeni są m.in. opieką domową. W Centrum pracują doświadczeni specjaliści, którzy pomagają w podjęciu właściwej decyzji i doradzają w doborze skutecznych i najnowocześniejszych zabiegów.

To co wyróżnia Centrum Chirurgii Plastycznej Malia – to bliska i stała współpraca z dermatologami, którzy prowadzą leczenie różnego rodzaju schorzeń  dermatologicznych m.in. leczenie zmian skórnych laseroterapią.


Dr Maria Sowa – Molska, prowadzi od 1980 r. indywidualną praktykę lekarską. Należy do  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.