„Serce na dłoni, serce na talerzu”
Romantyczne Walentynki w restauracji AleGloria
 

14 lutego zakochani na całym świecie obchodzą swoje święto - Walentynki. Specjalnie dla nich restauracja AleGloria przygotowała wyjątkowe, walentynkowe menu i Pocztę Truskawkową. Z myślą o zakochanych i nie tylko, niezwykle miłosne potrawy i niezapomniane desery skomponuje Magda Gessler.

Tradycja przekazywania sobie najmilszych oznak miłości, wręczania upominków, wysyłania pocztówek, listów sięga XIV wieku.

Dla wszystkich zakochanych, kochających, tych którzy chcą zasmakować wyjątkowego menu w gronie przyjaciół bliskich sercu, restauracja AleGloria przygotowała menu o nazwie „ Serce na dłoni, serce na talerzu”. 14 lutego w AleGlorii świat nabierze miłosnych barw i poprowadzi zakochanych w kulinarną podróż zmysłów, po której serca jeszcze mocniej zabiją.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z jedynej i niepowtarzalnej miłosnej poczty walentynkowej. Poczta Truskawkowa w restauracji AleGloria jest organizowana już po raz czwarty i cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno tych, którzy odważnie deklarują swoje uczucia ale również tych nieśmiałych, dla których walentynkowa kolacja to pierwszy krok ku ukochanej osobie. Wyjątkowy, rozgrzewający serca duet: szampan i truskawki oraz bilecik z osobistą dedykacją i zaproszeniem, poprowadzi każdą Walentynkę wprost na romantyczną kolację.

Menu walentynkowe będzie dostępne przez tydzień, od  soboty 14 lutego do 21 lutego 2009. W dniu Walentynek - 14 lutego od godziny 18.00 będzie serwowane tylko menu walentynkowe. Koszt zestawu 220 zł, serwis 10 proc. od osoby.