Unikalne czarne „złoto” w nowej selektywnej linii kosmetyków 

tołpa BLACK FROM NATURE 


Z okazji 30-lecia firmy Torf Corporation, producenta marki tołpa, w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odbyła się uroczysta kolacja, podczas której swoją premierę miała linia kosmetyków selektywnych tołpa BLACK FROM NATURE. 

Specjalnie na ten wieczór szef kuchni Sebastian Olma stworzył menu inspirowane roślinnymi składnikami. Zwieńczeniem kolacji był unikalny deser w postaci prezentacji kremów BLACK FROM NATURE. 
 
Obecne w kosmetykach roślinne komórki macierzyste pozyskiwane są z najmłodszych części roślin motylego krzewu i w połączeniu z torfem tołpa.® pozytywnie oddziałują na skórę. Zapobiegają procesom starzenia, chronią przed działaniem wolnych rodników i utratą nawilżenia oraz stymulują skórę do regeneracji. 

W trosce o środowisko kosmetyki zostały zapakowane w szklane słoiki z nakrętką z dodatkiem wiór drewnianych. Kartonowe pudełka o zmniejszonej gramaturze czy też brak folii ochronnej oraz ulotek pozwoliły nam zużyć mniej surowca. Wszystko po to, żeby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko.
 
Nowa linia BLACK FROM NATURE dostępna jest w wybranych perfumeriach Douglas w Warszawie (Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Galeria Młociny, Westfield Arkadia) i Wrocławiu (Galeria Wroclavia i Pasaż Grunwaldzki) oraz na www.douglas.pl. 
 
Agencja BC MFD media communications była odpowiedzialna za organizację wydarzenia.