Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska


Do najdłuższego dnia w roku zostały blisko dwa miesiące. Zanim kobiety na całym świecie wybiorą się na letni wypoczynek, chętnie odnowią swoją garderobę. Dlatego Hotel Mercure Warszawa Grand zaprosił swoich gości na pokaz najnowszej letniej kolekcji projektantki – Anny Drabczyńskiej. Wśród zaproszonych gwiazd pojawili się m.in. Anna Wendzikowska, Agata Nizińska, Ola Ciupa, Aldona Orman, Dorota Gardias, Paula Tumala, Michał Milowicz i Jarosław Szado.

W ubiegłym roku zapoczątkowany został projekt Mercure Fashion. Obejmuje on unikalne pokazy mody w harmonii z ludźmi i miejscami - pod nazwą Mercure Fashion Night by… i zakłada współpracę z popularnymi projektantami. 27 kwietnia w Hotelu Mercure Warszawa Grand mogliśmy obejrzeć projekty Anny Drabczyńskiej.
Projektantka, na sezon wiosna-lato 2017, zaproponowała aż cztery kolekcje: Perła, California, I czyli Ja, Galaxy. Wszystkie cechuje prostota, klasyka i luz w charakterystycznym dla projektantki stylu. Kolekcja została stworzona z myślą o Mercure Fashion Night, a zainspirowana słowami Sophii Loren „Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach”. Słowa słynnej aktorki w pełni oddają charakter kolekcji i cel, jaki przyświecał jej powstaniu.
 
W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni klienci, partnerzy biznesowi, przedstawiciele AccorHotels, wyróżnieni uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, media i gwiazdy ze świata kultury i sztuki. Wieczór poprowadziła Dorota Gardias w specjalnie zaprojektowanej na ten wieczór kreacji. Dorota Gardias podkreśliła, że ceni projektantkę za jej kreatywność, niekonwencjonalne cięcia, a przede wszystkim najwyższej jakości materiały. I dodała, że najnowsza kolekcja przypadła jej do gustu. - Na pewno znajdę w niej coś dla siebie i moja garderoba ponownie wypełni się strojami od Ani.
 
Markę Mercure określają: najwyższa jakość, dbałość o szczegóły i umiejętność eksponowania tego, co najlepsze z lokalnych środowisk. Prowadzone przez pasjonatów hotelarstwa, hotele Mercure są pełne lokalnego klimatu dzięki doskonałej harmonii z ludźmi i miejscami. Mercure dokłada wszelkich starań, by zaoferować najwyższej klasy wrażenia oraz przyjemność z pobytu w hotelu. To naprawdę potężna forma sztuki.