Mercure Fashion Night
W Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto


Wiosna to najwyższy czas, żeby pomyśleć o nowym wyglądzie oraz idealna okazja by poeksperymentować z modą!  Z myślą przede wszystkim o kobietach, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto zaprosił do współpracy Dorotę Goldpoint. Podczas Mercure Fashion Night 30 marca projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 zatytułowaną SIŁA WOLNOŚCI.

W ubiegłym roku został zainaugurowany strategiczny projekt Mercure Fashion Night. Obejmuje on unikalne pokazy mody w hotelach, w harmonii z ludźmi i miejscami. Hotele Mercure to nowoczesne i piękne wnętrza i taka jest też moda, którą marka firmuje w oparciu o współpracę z popularnymi polskimi projektantami.
 
„Współpracując z modą, podkreślamy nowoczesność naszego designu i brandu, ale też nieustannie myślimy o naszych gościach, bo dla nich to zawsze duża atrakcja - mówi Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel - Zależy nam, żeby hotel tętnił życiem, stanowił miejsce, które z przyjemnością można odwiedzić, nie tylko będąc w podróży”.
 
Markę Mercure określają: pasja do najwyższej jakości, dbałość o szczegół i umiejętność eksponowania tego, co najlepsze z lokalnych środowisk. „Moda łączy piękno ruchu, fantazję i bogactwo wzornictwa z wytrzymałością i złożonością architektury. To naprawdę potężna forma sztuki. Na tym polega nasza moc autoekspresji. Chcemy tę moc łączyć bezpośrednio z marką hoteli Mercure” – podkreśla Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel - "Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint" to inauguracja stworzonego przez nas konceptu opartego na tej filozofii.