Ruszyły przygotowania do gali Kryształowe Zwierciadła 2015
 

Agencja BCMFD Media Communications od 2007 roku zajmuje się produkcją uroczystej gali Kryształowych Zwierciadeł. Współpraca z wydawnictwem Zwierciadło zaczęła się przy okazji jubileuszu 50-lecia magazynu. Wtedy też uroczystość przeniosła się do ogrodów Pałacu Królikarnia w Warszawie.
 
Wydawnictwo Zwierciadło co roku honoruje swoimi nagrodami wybitne osobowości świata nauki, kultury, sztuki i życia publicznego. Wśród laureatów z lat ubiegłych są m.in: Wisława Szymborska, Andrzej Wajda, prof. Norman Davies, Jerzy Buzek, Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze, Anne Applebaum, Danuta Hübner, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki, prof. Cezary Szczylik, Maja Komorowska, Leszek Możdżer, Janusz Gajos i Maciej Stuhr.
 
W trakcie gali wydawnictwo wręcza również nagrodę Kryształki Zwierciadła, przyznawaną przez czytelników magazynu „Zwierciadło” młodym osobom, które już zaistniały w świadomości społecznej dzięki ciekawym projektom i pomysłom. Wśród nominowanych w roku ubiegłym znalazł się m.in. operator filmowy Łukasz Żal, nominowany do Oskara w kategorii „najlepsze zdjęcia” do filmu Ida” oraz autor zdjęć do filmu dokumentalnego „Joanna”, nominowanego do Oscara w kategorii „najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny”.
 
W corocznym wydarzeniu biorą udział przedstawiciele świata sztuki, nauki, kultury i biznesu, , Małgorzata Foremniak, Magdalena Kumorek, Anna Maria Jopek, Aga Zaryan, Marek Koterski, , Grażyna i Dominika Kulczyk, Dorota Soszyńska, Gosia Baczyńska, Rafał Olbiński, Grażyna Wolszczak, Alicja Węgorzewska i Magdalena Zawadzka.