Doceń piękne strony kobiety! BCMFD Media Communications producentem uroczystego Plebiscytu  ONA to SKARB


Kolejny raz nagrody zostaną przyznane kobietom wszechstronnym, które stanowią wzór do naśladowania.

W Plebiscycie ONA to SKARB portal Agaty Młynarskiej OnaOnaOna.com wraz z magazynem SKARB przyzna trzy równorzędne nagrody:
      
- nagroda ONA to SKARB zostanie przyznana w głosowaniu Internautek na kandydatki, wytypowane przez Kapitułę Plebiscytu.
W skład Kapituły Honorowej wchodzą Henryka Krzywonos-Strycharska, Magdalena Środa, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska oraz Agata Młynarska. Te wybitne kobiety – indywidualności życia społecznego, mediów, kultury, nauki i polityki, wytypowały kandydatki do nagrody, którą przyznają Czytelniczki portalu w głosowaniu internetowym. Zwycięży ta z Pań nominowanych przez Kapitułę, która otrzyma najwięcej głosów Internautek.

- nagroda ONA to SKARB - PRAWDZIWE HISTORIE  zostanie przyznana w głosowaniu Internautek na bohaterki Prawdziwych historii, publikowanych w ostatnim roku w miesięczniku SKARB i na portalu OnaOnaOna.com.

- nagroda ONA to SKARB zostanie przyznana przez redakcję miesięcznika SKARB jednej z Gwiazd, kobiet wyjątkowych, godnych uznania i naśladowania, z którymi w ubiegłym roku został przeprowadzony wywiad na łamach miesięcznika SKARB i portalu OnaOnaOna.com.

Zapraszamy do poznania bliżej kandydatek i oddania głosu na stronie:
http://www.konkurs.onaonaona.com/ona-to-skarb-2014/

W ubiegłym roku laureatkami zostały:
  • Martyna Wojciechowska - prezenterka telewizyjna, podróżniczka i pisarka.
  • Agnieszka Cegielska - prezenterka pogody, dziennikarka radiowa i telewizyjna.
  •  Joanna Radziwiłł - szefowa Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego i Pracowni Psychologicznej

Gala z okazji wręczenia nagród i urodzin portalu odbędzie się 14 kwietnia 2014 o godzinie 12:00 w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Na uroczystość zostały zaproszone wyjątkowe osoby, znane artystki i artyści, reprezentantki świata mediów i biznesu. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP p. Anna Komorowska, natomiast partnerstwo  medialne zapewni TVP 1. 

Agencja BCMFD Media Communications odpowiada za produkcję uroczystej Gali oraz współpracę z partnerami Plebiscytu.