BC MFD Media Communications dla Kongresu Kobiet

Agencja już po raz szósty odpowiedzialna jest za koordynację logistyczną oraz kompleksową produkcję Kongresu Kobiet. 9 i 10 maja 2014 r w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się festiwal współpracy, inspiracji, energii i solidarności kobiet. Tegoroczny Kongres będzie wyjątkowy ze względu na to, że Polska obchodzi wiele ważnych rocznic, m.in.: 25-lecie transformacji ustrojowej, 10-lecie przystąpienia do Unii Europejskiej. We wszystkich tych wydarzeniach kobiety brały aktywny udział.

Kongres Kobiet działa od czerwca 2009 roku i stanowi największy apolityczny ruch społeczny w Polsce. Gromadzi tysiące kobiet i mężczyzn zainteresowanych budową społeczeństwa opartego na równości, dobrobycie, solidarności i kreatywności. Łączy osoby o różnych poglądach, zawodach, pochodzących z różnych środowisk i stron Polski. Tegoroczne hasło przewodnie to: Wspólnota, Równość, Odpowiedzialność.
 
31 stycznia 2014 ruszyła rejestracja uczestników VI Kongresu. Data nawiązuje do trzeciej rocznicy podpisania przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego tzw. Ustawy Kwotowej, która była zwieńczeniem głównego postulatu I Kongresu Kobiet z 2009 roku.
Więcej informacji na www.kongreskobiet.pl
 
BC MFD Media Communications istnieje na rynku od niemal 20 lat, co stawia ją w gronie jednych z najdłużej istniejących firm PR na rynku polskim. Agencja realizowała projekty dla korporacji międzynarodowych jak i dla polskich przedsiębiorstw prowadząc działania m.in. dla ekskluzywnych marek alkoholowych, kosmetyków, projektów z branży mody i urody oraz prowadząc kampanie społeczne.
 
Za projekt odpowiedzialne są Beata Czerwińska i Monika Falk – właścicielki agencji.