Sztuka życia Marioli Bojarskiej-Ferenc


Chcesz się zmienić swoje nawyki żywieniowe? Nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jak dbać o swoje najbliższe środowisko i być Eko? Czas na „Sztukę życia”! Z nową ramówką TVP2 na ekrany telewizorów wraca kultowy program Marioli Bojarskiej-Ferenc. Emitowany będzie w każdą sobotę, o godzinie 10.30, w TVP2. Premierowy odcinek startuje 21 września 2013.

„Sztuka Życia” jest programem poradnikowo-rozrywkowym, prowadzony przez Mariolę Bojarską-Ferenc: autorytet z zakresu zdrowia:. W swoim programie autorka wspólnie z ekspertami reprezentującymi różne dziedziny kultury, sztuki i sportu, radzi jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym. Celem Marioli Bojarskiej-Ferenc jest nauczenie telewidzów, jak należy dbać o dobrą kondycję i zdrowie.

Nasz organizm jest najbardziej niedoinwestowaną machiną w gospodarstwie domowym, a czasami tak niewiele trzeba, by odmienić swój komfort życia. Widzowie chętnie oglądają znane osoby, które na ekranie prezentują się świetnie mimo upływu lat. Zadają sobie pytanie „Jak oni to robią?” i odpowiadają w duchu „Czas i na mnie! Ja też tak chcę!” I tu rozwiązaniem może być właśnie Sztuka życia” Marioli Bojarskiej-Ferenc . „Zdaniem autorki programuwszyscy jesteśmy identyczni. Możemy się zmienić i tak pokierować życiem, aby było lepsze, bardziej komfortowe, zgodne z zasadami Eko, zdrowsze i bardziej szczęśliwe, niezależnie od zasobności portfela. W programie Mariola Bojarska-Ferenc zaprezentuje najlepsze nawyki żywieniowe i zdrowotne w lekki i dowcipny sposób. Ponadto, zwróci uwagę widzów na złe przyzwyczajenia i podpowie, jak je zmienić.

O Autorce
Mariola Bojarska-Ferenc od lat traktuje popularyzację zdrowego stylu życia jako swoją misję. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Jest autorką programu „Sztuka Życia”, w którym razem z gwiazdami filmu, estrady i sportu przekonuje, że warto zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, by zachować dobrą formę i osiągnąć sukces. Wydała trzy książki „Cudowny ruch”, „Zatrzymaj czas” i „Sztuka dobrego życia”. Należy do największych na świecie organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu :ECA i IDEA. Jest autorką ponad 2.000 programów propagujących zdrowy styl życia w TVP2 i TVN. Przez 12 lat witała widzów Dwójki, zachęcając ich do aktywnego otwarcia dnia w programach „10 minut tylko dla siebie” oraz „Studio urody”. Aktualnie propaguje zdrowy styl życia w „Pytaniu na śniadanie” w cyklu „PIĘKNE I ZDROWE PO 40”.

Więcej informacji na: www.mariolabojarskaferenc.pl