Butik KOSSMANN już otwarty!

Iwona Kossmann w środę 27 marca otworzyła pierwszy butik w warszawskiej Galerii Mokotów. Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z koncepcją sklepu oraz obejrzeć sylwetki z pierwszej kolekcji mody biznesowej KOSSMANN.

W wydarzeniu udział wzięli styliści, osoby związane ze światem mody, a także znajomi i przyjaciele autorki. Butik Iwony Kossmann to miejsce przyjazne klientkom. Przytulna przestrzeń, w której można otrzymać fachowe wsparcie podczas zakupów, a także doradztwo wizerunkowe oraz stylistyczne.

Marka KOSSMANN pozycjonowana jest jako biznesowa elegancja. Jako jedyna oferuje modę biznesową, czyli rzeczy klasyczne i wygodne, zgodnie z zasadami dress codu. Pierwsza kolekcja marki KOSSMANN Wiosna/Lato 2013 o nazwie „New business look” tworzy pięknie opowiedziane historie, spośród których kobiety mogą wybrać wyrafinowane rzeczy do pracy, na kolację biznesową, ale też na mniej formalne okazje.

Poczułam, że w moim życiu nadszedł moment aby zrobić krok w stronę kobiet. Marka Kossmann ma taką właśnie filozofię, żeby dawać kobietom komfort ubrania się od stóp do głów, ale także aby móc zmieniać w ciągu dnia ten wygląd, na który rano się zdecydują. Mam świadomość, że marka Kossmann jest w tej chwili jedyną na krajowym rynku, która oferuje kobietom aktywnym zawodowo komplementarny look. Cieszę się, że tworzę rzeczy, które dają kobietom mozliwość eleganckiego wyglądu przez cały dzień. Doskonale rozumiem potrzeby kobiet przedsiębiorczych, bo jestem jedną z nich.” – mówi Iwona Kossmann, autorka i właścicielka marki KOSSMANN.

Nowoczesne i ciepłe wnętrze sklepu odzwierciedla koncepcję i charakter marki. Jasna kolorystyka butiku przełamana została przytulnymi elementami wyposażenia. Obsługa sklepu Kossmann - doświadczona w zasadach biznesowego dress code’u - w profesjonalny sposób doradzi nawet najbardziej wymagającym klientkom. Jedną z kluczowych zasad obowiązujących wszystkich pracowników sklepu jest fachowość, uprzejmość i dyskrecja.

Strategia rozwoju marki zakłada, że każdy sezon inaugurowany będzie nową kolekcją. Jednak przez cały rok dostępny jest podstawowy, uniwersalny asortyment taki jak np. białe koszule, czy garnitury w ciemniejszych kolorach. Oprócz ubrań marka KOSSMANN regularnie wprowadzać będzie nowe wzory dodatków i akcesoriów, zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami, w tonie klasycznej elegancji.

Już niebawem, w drugiej połowie kwietnia 2013 uruchomiony zostanie e-sklep, który stanie się głównym kanałem dystrybucji w Internecie. Kolejnym krokiem będzie otwarcie pięciu sklepów własnych w perspektywie 5 lat, w kluczowych miastach Polski.

Butik KOSSMANN zajmuje powierzchnię 35m² i mieści się na Poziomie 1 warszawskiej Galerii Mokotów. Otwarty jest codziennie, w godzinach pracy Galerii: od poniedziałku do soboty 10:00-22:00, a w niedziele 10:00-21:00.

Więcej informacji na www.kossmann.com.pl