BC MFD media communications po raz czwarty z Kongresem Kobiet


W dniach 14-15 września 2012 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się IV Kongres Kobiet. Agencja BCMFD media communications odpowiedzialna jest za produkcję oraz kompleksową obsługę wydarzenia. 

„Aktywność, Przedsiębiorczość, Niezależność” to hasło czwartej już odsłony dwudniowego święta kobiet z całej Polski i zagranicy. Jak co roku będzie to festiwal szeroko pojmowanej kobiecej samorealizacji w najlepszym wydaniu – od działalności lokalnej, samorządowej, poprzez aktywność społeczną, polityczną i biznesową, wreszcie – przedsiębiorczość i przebojowość kobiet z miast, miasteczek i wsi. Wydarzenie przewidziane jest na blisko 10 tys. osób.

Na uczestniczki tegorocznego Kongresu czeka m.in. 5 sesji plenarnych, 21 paneli równoległych, 3 okrągłe stoły oraz ponad 100 wystawców w Parku Kobiet.

Agencja BCMFD media communications zaangażowana jest w projekt od czterech lat. W pierwszej edycji Kongresu Agencja była producentem wykonawczym, obecnie Agencja koordynuje całościową produkcję oraz obsługę wydarzenia, koordynację Parku Kobiet, wspiera współpracę partnerską oraz koordynację wolontariuszy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w IV Kongresie Kobiet proszone są o rejestrację na stronie: http://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/register/iv_kongres_kobiet/rejestracja