Ruszył plebiscyt „3 razy Ona”
Razem doceńmy piękne strony kobiety!

Agencja BCMFD Media Communications i portal OnaOnaOna.com, którego pomysłodawczynią jest Agata Młynarska, organizują plebiscyt „3 razy Ona”. Zostaną w nim wyróżnione trzy nieprzeciętne Polki, które swoimi pozytywnymi cechami, siłą charakteru, a przy tym wdziękiem i ciepłem udowadniają, że można pięknie łączyć życiowe role i znaleźć w tym największy sens bycia kobietą.

Nagrody zostaną przyznane kobietom, które wyróżniają się pełnowymiarową osobowością oraz umiejętnością łączenia ról, związania w jedno potrójnego przeznaczenia życia kobiety:

•    ONA w rodzinie i w domu,
•    ONA w pracy i sukcesach zawodowych,
•    ONA w pasji tworzenia i zmiany świata na lepsze.

Laureatki zostaną wyłonione dwuetapowo: Kapituła Honorowa wybierze dwie laureatki oraz wytypuje kandydatki do głosowania internetowego. Internautki wybiorą trzecią laureatkę. Aplikacja do głosowania internetowego dostępna będzie na portalu OnaOnaOna.om po ogłoszeniu wyników

W skład Kapituły Honorowej wchodzą wybitne osobistości życia społecznego, mediów, kultury, nauki i polityki: Henryka Krzywonos-Strycharska, Henryka Bochniarz, Magdalena Środa, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska oraz Agata Młynarska. Patronat Honorowy nad plebiscytem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Agencja BCMFD Media Communications jest również odpowiedzialna za produkcję uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 17 marca 2012 r., w Warszawie.

Nominacje plebiscytu „3 razy Ona”:

Krystyna Wechmann – Twórczyni Ruchu Amazonek w Polsce, aktywna zawodowa wspaniała matka i żona. Wygrała walkę z rakiem pokazując, że w rodzinie może być siła. Swoim przykładem dodaje otuchy tysiącom chorujących na raka kobiet, Prezeska Federacji Stowarzyszeń „Amazonka” w Poznaniu.
Dorota Wellman - Dziennikarka, osobowość medialna, zaangażowana w liczne programy społeczne. Pieniądze zarobione w reklamie Activii przekazała na cele charytatywne. Cieszy się wspaniałym małżeństwem i macierzyństwem.
Sylwia Chutnik - Pisarka, walczy o prawa i godność samotnych matek, założycielka Fundacji MaMa, laureatka Paszportu „Polityki”, dzielnie wychowuje syna Brunona.
Prof. Elżbieta Starosławska - Szefowa Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, wyróżniona za wybitne zasługi w dziedzinie nauk medycznych, personel i pacjenci nazywają ją Aniołem. Stworzyła wspaniałą rodzinę, jest matką dwóch dorosłych synów.
Iwona Guzowska - Wielokrotna mistrzyni w kick-boxingu i boksie. Zaangażowana społecznie na rzecz dzieci z domów dziecka. Stworzyła wspaniała rodzinę, ma jednego syna, dla którego jest prawdziwym wzorem, przyjacielem i matką. 
Małgorzata Pieńkowska - aktorka filmowa i teatralna, wygrała walkę z rakiem piersi, ma córkę Inkę.
Ewa Błaszczyk - aktorka i piosenkarka, założycielka fundacji „ A kogo?” działającej na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. Jej celem jest wybudowanie Kliniki Neurorehabilitacyjnej „Budzik”. Ma dwie córki, jedna z nich jest w śpiączce.
Edyta Golec – muzyk, członkini zespołu Golec uOrkiestra. Prowadzi warsztaty śpiewu góralskiego. Działa w Fundacja Braci Golec. Razem z mężem Łukaszem wychowuje trójkę dzieci.