Agencja BCMFD media communications dla
kancelarii Dewey & LeBoeuf


Agencja BCMFD media Communications odpowiedzialna była za  produkcję uroczystego wieczoru z okazji 20- lecia obecności w Polsce kancelarii prawnej Dewey & LeBoeuf Grzesiak sp.k. Goście uroczystości dzięki scenografii i oprawie muzycznej mogli przenieść się do Nowego Jorku, do słynnego Blue Note Jazz Club. Z wyjątkowym repertuarem wystąpiła dla nich Aga Zaryan - jedyna polska wokalistka, która wydała płytę sygnowaną przez słynną wytwórnię jazzową Blue Note.

Kancelaria zatrudnia 1400 prawników w 26 biurach na czterech kontynentach, obsługuje wyjątkowo szeroki zakres praktyki i ma ogromne doświadczenie w specjalizacjach branżowych. Dewey & LeBoeuf w Polsce dysponuje zespołem około 60 prawników, uznawanych za wiodących ekspertów prawnych przez renomowane polskie i zagraniczne rankingi firm prawniczych (Chambers Europe, IFLR 1000, EMEA Legal 500 i Rzeczpospolita). Biuro w Warszawie oferuje kompleksową obsługę prawną, w szczególności w zakresie prawa handlowego, prawa rynków kapitałowych, prawa finansowego, prawa procesowego, prawa podatkowego, prawa nieruchomości i prawa antymonopolowego.

W trakcie 20 letniej działalności w Polsce kancelaria doradzała przy największych i najbardziej znaczących transakcjach na krajowym rynku finansowym. Do klientów kancelarii należą wiodące polskie i międzynarodowe instytucje finansowe i przedsiębiorstwa, a także spółki Skarbu Państwa.
Dewey & LeBoeuf doradza klientom już ponad 100 lat.