"Operacja Kacze Jaja"

Do księgarń w całej Polsce właśnie weszła nowa książka dla dzieci „Operacja kacze jaja” autorstwa Jacka Dubois. Tytuł wydaje się dość dwuznaczny? Słusznie, bo  książka, jak i sam autor, ma więcej niż jedną twarz!

Staś, Michał, Natalka i Weronika - bohaterowie trzech poprzednich książek Jacka Dubois – „A wszystko przez faraona”, „Kotów pustyni” oraz „Sfinksa w (o)błędzie” - znowu przeżywają fantastyczne przygody. Wraz z tatą Maurycym i babcią Apolonią oraz ich mówiącym Kotem, całkiem przypadkiem wpadają na trop kolejnej afery. Tym razem dotyczy ona nie tylko archeologicznych skarbów, ale także polityki na najwyższym szczeblu!
 
„Operacja kacze jaja” to książka, która urzecze nie tylko dzieci i nastolatków, ale także ich rodziców. Dzięki licznym aluzjom do zdarzeń i osób znanych ze świata polityki, powieść nabiera nowego sensu. Wciąga, śmieszy, bawi, a czasem przeraża i skłania do refleksji: kto rzeczywiście rządzi krajem? Jak robi się politykę? No i gdzie i jak odnaleźć swoje alter ego? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań w najnowszej powieści Jacka Dubois „Operacja kacze jaja”.
 
Jacek Dubois – wybitny adwokat, specjalista w dziedzinie prawa karnego, wykładowca akademicki oraz członek wielu Rad Nadzorczych spółek prawa handlowego i fundacji. Poważny (i poważany) prawnik po raz kolejny odkrywa swoje drugie oblicze. Z książki „Operacja kacze jaja” dowiadujemy się o talentach literackich i pedagogicznych Jacka Dubois. Wszechstronna wiedza, erudycja i ogromne pokłady fantazji – to to, co autor oferuje swoim czytelnikom – zarówno tym najmłodszym, jak i tym trochę starszym.
Nowa książka Jacka Dubois – dla młodych czytelników i ich rodziców.

Agencja BC MFD chętnie pomoże wszystkim zainteresowanym kontaktem z Jackiem Dubois.