Jesteś w centrum uwagi!
BC MFD media communications dla grupy Aviva.

 
Agencja BC MFD media communications rozpoczęła współpracę z grupą Aviva. Do zadań Agencji należą doradztwo i pomoc na rynku Polskim w zakresie lokalnych działań PR do pierwszej, globalnej kampanii Avivy.

Kampania marki Aviva pod hasłem „Jesteś w centrum uwagi” wystartowała jednocześnie w Warszawie, Londynie, Paryżu i Singapurze. Polskimi twarzami kampanii są klienci i pracownicy grupy Aviva. Wielkoformatowe zdjęcia bohaterów kampanii pojawiły się na trzech budynkach w centrum Warszawy: Hotelu Intercontinental przy ul. Emilii Plater oraz Millennium Plaza i budynku WSiP przy Alejach Jerozolimskich.
 
Kampania grupy Aviva ma również wymiar społeczny. Każdy, kto odwiedzi specjalną stronę www.centrumuwagi.pl lub społeczność Avivy na Facebooku www.facebook.com/aviva i przekaże swoje elektroniczne zdjęcie będzie mógł zobaczyć je na specjalnym ekranie na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, tym samym przyłączy się do społeczności Avivy i pomoże innym. Aviva przekaże po 1 funcie na fundusz wsparcia dzieci ulicy za każdą z pierwszych 250 tysięcy fotografii. Celem programu Avivy „Z ulicy do szkoły” („Street to school”) jest zapewnienie tym dzieciom możliwości edukacji.
 
Agencja BC MFD jest odpowiedzialna za organizację uroczystej gali w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Gośćmi specjalnymi będą Ryszard Horowitz i Janusz Gajos. W rozmowie z Grażyną Torbicką artyści opowiedzą o swojej przygodzie z fotografią. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa najnowszych zdjęć Janusza Gajosa i prezentacja wybranych projektów Ryszarda Horowitza. Goście wieczoru będą mogli sami stać się bohaterami sesji fotograficznej w atelier Lidii Popiel i odbyć niezapomnianą podróż po największych światowych metropoliach.

 
Kontakt:
Monika Falk email:m.falk@bcmfd.pl