GRANTS Destylatorem Roku - 21 września 2005 roku rodzinna spółka „William Grant & Sons” otrzymała zaszczytny międzynarodowy tytuł Destylatora Roku w konkursie International Spirits Challenge (ISC).


Tradycja i innowacja
Tytuł Destylatora Roku to uznanie dla firmy za stałe i konsekwentne realizowanie innowacyjnej strategii dla wszystkich marek, dzięki której szkocka destylarnia, istniejąca od 1887 roku, wciąż odnosi sukcesy na całym świecie. To również uznanie za stanie na straży tradycji i pasji tworzenia, charakterystycznej od samego początku dla firmy Williama Grant’a.

David Stewart – 'William Grant & Sons' wieloletni Malt Master odebrał nagrodę w imieniu firmy podczas uroczystego obiadu w Gibson Hall w Londynie.

Sukcesy 'William Grant & Sons International Ltd” to sukcesy całego naszego zespołu, którym kieruje sam Mistrz Destylarni , David Stewart – wyjaśnia z dumą Simon MacDonald, Dyrektor ZarządzającyDavid posiada ponad 43-letnie doświadczenie w branży i pod Jego kierunkiem nasze Scotch Whiskies rosły w siłę na całym świecie. Swoje umiejętności i wiedzę David dzieli z utalentowanym Malt Master, Brianem Kinsmanem.

Tytuł Destylatora Roku 2005 powiększa listę nagród, przyznawanych spółce „William Grant’s & Sons Ltd” za osiągnięcia. W tym roku firma zdobyła w sumie 4 złote medale, 17 srebrnych i 9 brązowych.

Agencja BC MFD media Communications wspiera markę Grant's działaniami z zakresu public relations od 2003 roku.