Premiera Hotelu Novotel Warszawa Centrum

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego hotelu

8 grudnia 2005 odbyła się jubileuszowa Gala z okazji 85-lecia Orbisu, połączona z oficjalnym otwarciem nowo wyremontowanego hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Hotel Novotel Warszawa Centrum (dawny hotel Forum), został zbudowany w 1974 roku. Po blisko trzech latach remontu zakończono gruntowną renowację obiektu, obejmującą zmianę elewacji i wnętrz. Projektantem zmian był architekt Yves Lagache. Wszystkie 740 pokoi, w tym 22 apartamenty, poddano całkowitej modernizacji: zmieniono ich wyposażenie, zaproponowano nowoczesną kolorystykę i wzornictwo mebli. Pokoje są przestronne i gwarantują komfortowy pobyt gości. Do dekoracji wnętrz wykorzystano prace polskich artystów plastyków.

Hotel dysponuje profesjonalnymi powierzchniami konferencyjnymi, o łącznej powierzchni 1,200 m^(2) wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. Dla klientów korporacyjnych dostępna jest główna sala bankietowa Bukietowa mieszcząca 550 osób, 5 mniejszych sal konferencyjnych, sala Promenada przygotowana do koktajli, powitań, rejestracji uczestników wystaw lub konferencji oraz 5 salek na I piętrze przeznaczonych na posiedzenia zarządu lub spotkania dla 10 osób.

Nie zapomniano również o relaksie. Na ostatnim piętrze zlokalizowano przestronny ośrodek odnowy biologicznej i rekreacji, z którego okien rozciąga się piękna panorama Warszawy. Dopełnieniem oferty są dopasowane do gustów klientów usługi gastronomiczne. W restauracji „Essencia” serwowane są dania kuchni fusion. Aranżacja wnętrza jest bardzo nowoczesna, a stroje dla obsługi przygotowali projektanci Paprocki i Brzozowski. Dla gości dostępna jest również „Novotel Cafe” oferującą gościom innowacyjne dania i szybką, profesjonalną obsługę.

Hotel Novotel Warszawa Centrum jest największym i najbardziej nowoczesnym tego typu obiektem w Polsce i drugim największym Novotelem na świecie.

Novotel Warszawa Centrum to „Hotel na każdy dzień”, gdzie komfortowy wypoczynek mogą znaleźć zarówno biznesmeni, turyści jak i rodziny z dziećmi.


Dodatkowe informacje:
Beata Czerwińska
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91 b.czerwinska@bcmfd.pl

Agnieszka Kalinowska
PR manager Orbis SA
tel : (22) 829 35 49
e-mail: kalinowska.a@orbis.pl