Walentynki 2006 w restauracji Magdy Gessler -  AleGloria.

 
14 lutego 2006 roku Magda Gessler zaprasza wszystkich zakochanych do spędzenia romantycznego wieczoru w pełnych uroku wnętrzach jej restauracji AleGloria, która znajduje się w Domu Dochodowym na Placu Trzech Krzyży 3.

Na ten wieczór Magda Gessler skomponowała specjalne miłosne menu pełne nieoczekiwanych połączeń smaków, które zaogni apetyty i wyostrzy zmysły. Goście będą mieli do wyboru dwa zestawy walentynkowych potraw: „Miłosna hipnoza” oraz „Poziomkowe zmysły”. Zakochani będą delektować się tak wyszukanymi potrawami jak sałata z czerwonych pomarańczy i truskawek z płatkami wędzonej kaczki, kotleciki cielęce panierowane z migdałami w sosie z białych sterczących szparagów, risotto z krewetkami „Black Tiger” pokryte płatkami złota, naleśniki z krabami „Chatka” i truskawkami oraz przepiórki na płatkach róż.

Młodopolski klimat, sceneria jak ze snu oraz specjalna oprawa muzyczna wprawi gości w doskonały nastrój, podobnie jak lampka szampana Veuve Clicqout, czy koktajl z Campari z sokiem z granatów i czerwonej żurawiny.

Każda z par przybyłych na walentynkowy wieczór otrzyma gustowny upominek, który będzie podtrzymywał pamięć o niezapomnianych chwilach spędzonych w AleGlorii.


www.AleGloria.pl
Plac Trzech Krzyży 3
00-530 Warszawa
tel. (022) 584 70 80
fax. (022) 584 70 81

Kontakt dla mediów:
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91