„Niedzielne rozmarzenie”
czyli Magda Gessler zaprasza na rodzinny obiad

Restauracja „AleGloria” rozpoczyna spotkania kulinarne z cyklu „niedzielne rozmarzenie”. Miłośnicy wyśmienitej kuchni Magdy Gessler już od 22 października, będą mogli spędzić każdą kolejną niedzielę w ciepłej atmosferze rozmarzenia, delektując się smakiem specjalnie przygotowanego na tę okazję menu.

W ramach niedzielnych obiadów będzie można spróbować domowych, zimnych przekąsek takich jak: soczyste i kruche pieczenie w aromatycznym wonnym towarzystwie marynat, sosów i pikli, królewski karp w złocistej galarecie, sałata masłowa z jajkiem, szczypiorkiem i śmietaną, czy po prostu pomidory z cebulą i świeżo mielonym pieprzem.

Stałą atrakcją spotkań niedzielnych będzie specjalna stacja tatara, który kucharze na oczach Gości będą doprawiać koniakiem, kaparami, grzybami marynowanymi, jajkami przepiórczymi i wieloma innymi przysmakami, prezentując sztukę kulinarną w najlepszym wydaniu.

W menu Klienci znajda zawsze do wyboru trzy wazy parujących zup takich jak: pomidorowo – paprykowa z kozim serem, pyszne tradycyjne flaczki, czy domowy rosół z makaronem i kawałkami kurczaka. Danie główne to wybór spośród czterech wyśmienitych propozycji, gdzie znajdziemy miedzy innymi: delikatną pieczoną kaczkę z jabłkami, pobudzający zmysły niebanalny łosoś pieczony pod biszkoptem z sosem szafranowym z pomidorami cherry i smażonym szpinakiem, czy wreszcie tradycyjne zrazy wołowe z kaszą jaglaną i zasmażanymi buraczkami ze skwarkami. Do tego misa wyśmienitych polskich pierogów.

Niewątpliwą atrakcją dla łasuchów w każdym wieku będzie kolorowy bufet deserów, gdzie między innymi znajdziemy Pańską skórkę, waniliową szarlotkę, delikatne serniki i wielu innych słodkości. Wszystko to przy lampce wybornego wina musującego białego lub czerwonego.

Dla najmłodszych Gości Magda Gessler przygotowała, jedyny taki w Warszawie, „kącik zabaw dla dzieci w Gabinecie Malczewskiego”. Pod opieką wykwalifikowanej niani, w pracowni przepełnionej pasją malarką Mistrza, dzieci będą mogły spędzić czas malując, słuchając bajek, czy układając klocki. W przerwie od zabawy wszystkie pociechy będą mogły zaczerpnąć sił częstując się dziecięcym menu: bułeczką maślaną z szynką, paluszkami z kurczaka, czy wreszcie mini burgerem z frytkami.

„Niedzielne rozmarzenie”
w każdą niedzielę, w godz. 12:00-17:00
Cena obiadu 109,00 zł od osoby
dzieci do lat 6 bezpłatnie, dzieci w wieku 6-12 lat 55,00 zł

Dodatkowe informacje:
Beata Czerwińska
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91 b.czerwinska@bcmfd.pl