Informacja prasowa,
Warszawa, 16 listopada 2006 r.

„Inspirująca pewność siebie w każdej kobiecie”
Dr. Monika Jachna-Grzesiak otwiera nowoczesna
Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Warszawie

Swoboda, kameralność, najnowocześniejszy sprzęt i profesjonalny personel to tylko kilka cech, które można przypisać nowopowstałej klinice chirurgii plastycznej w Warszawie. Dr. Monika Jachna-Grzesiak otworzyła przy ul. Czerniakowskiej 178a jedną z najnowocześniejszych klinik w Warszawie.

Każdego roku, miliony ludzi poddają się zabiegom kosmetycznym celem uzyskania konkretnego efektu lub opóźnienia widocznych objawów starzenia. Dla wielu osób zabieg plastyczny jest szansą na zwiększenie pewności siebie, a co za tym idzie poprawę własnego wizerunku w życiu osobistym i zawodowym.

Dr. Monika Grzesiak, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, doświadczenie zdobywała w renomowanych klinikach na całym świecie: Brazylii, Argentynie, Meksyku, USA, Włochach, Francji i Wielkiej Brytanii.

Po latach pracy w warszawskich klinikach zrozumiała, że żadna z nich nie stwarza pacjentom indywidualnych i swobodnych warunków do poddawania się, niezwykle krepującym zazwyczaj, zabiegom chirurgicznym. W ten sposób narodził się pomysł na stworzenie własnej kliniki, w której najważniejsze będzie dobre samopoczucie pacjenta, indywidualne podejście lekarza do pacjenta i kameralność pozwalająca bez skrępowania poddawać się zabiegom. Wszystko to ma w rezultacie posłużyć, do wydobycia z pacjenta jego naturalnego piękna.

Klinika Dr. Grzesiak będzie jedyną placówką w Polsce posiadającą nowoczesne oprogramowanie Mirror Software. Jest to program pozwalający na podstawie zdjęcia fotograficznego pacjenta przeprowadzić symulację efektów planowanych zabiegów, co znacznie ułatwia pacjentowi podjęcie decyzji o operacji.

Klinika wyposazona jest w najnowocześniejszy sprzęt z USA i Brazylii:

 • Aparat do liposukcji ze specjalnym ssakiem z regulowanym ciśnieniem
 • Sprzęt do pompowania krwi do kończyn podczas zabiegów (zapobiega zatorom)
 • Kołdrę pompowaną gorącym powietrzem
 • Wysokiej jakości aparat do znieczulenia będący alternatywą do butli tlenowych
 • Urządzenie do bezkrwawego usuwania zmian i zwyrodnień w śluzówce nosa
 • Stół do operacji w różnych pozycjach
 • Klimatyzację w dwóch ciągach obiegowych
 • Pełną sterylizację wykluczającą zakażenia żółtaczką typu B i C oraz wirusem HIV
 • Drzwi na fotokomórki, dzięki czemu personel nie musi ich sam otwierać
 • Agregat prądotwórczy zabezpieczający zasilanie na ponad 4 godz.
 • System uzdalniania wody

Zabiegi wykonywane są na niciach i opatrunkach sprowadzanych z USA, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, niekiedy droższych od powszechnie stosowanych ale dużo skuteczniejszych.

W Klinice będzie można poddać się zabiegom z pełnego zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Dr. Grzesiak oferuje swoim pacjentom:
• LIKWIDACJĘ OZNAK STARZENIA poprzez: lifting twarzy, chirurgię powiek, lifting czoła, szybkie leczenie zmarszczek, delikatne leczenie skóry, peeling, laser
i dermabrazję skóry

• PODKREŚLENIE KONTURÓW TWARZY poprzez: kształtowanie nosa, powiększenie brody i policzków, powiększenie ust oraz chirurgię uszu

• KSZTAŁTOWANIE KONTURÓW CIAŁA poprzez: odsysanie tkanki tłuszczowej, powiększenie piersi, podniesienie piersi, zmniejszenie piersi, chirurgię brzucha.

Dodatkowe informacje:
Beata Czerwińska
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91 b.czerwinska@bcmfd.pl