I etap Tesoro Ivory Residences
wkrótce zakończony

W dniu 9 lipca br. w Restauracji Belvedere odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano projekt luksusowych rezydencji Tesoro Ivory Residences.  Dziennikarze w czasie spotkania mieli możliwośc wysłuchania wykładu na temat rynku luksusowych nieruchomości prowadzonego przez prof. Witolda Orłowskiego ze Szkoły Biznesu Politechniki  Warszawskiej.

Nad polskim morzem powstaje niepowtarzalne miejsce - zespół luksusowych rezydencji Tesoro Ivory Residences. To jedyne w Polsce takie przedsięwzięcie pod względem architektury, otoczenia oraz usług dodatkowych. 31 lipca zostanie oddany I etap jej realizacji.

Tesoro Ivory Residences to projekt ekskluzywnego zespołu rezydencji. Na obszarze ponad 37 hektarów powstaje 49 luksusowych rezydencji otoczonych starannie zaprojektowanymi ogrodami, zatopionych w zieleni parku. Każda z rezydencji usytuowana jest na działce o powierzchni od 5000 m2 do 8000 m2, z czego powierzchnia użytkowa domu licząca od 530 do 1000 m2 stanowi zaledwie 10% działki. Całość jest utrzymana w klasycznym stylu architektonicznym. Wnętrza typu „open space” stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji. 

Sercem Tesoro jest ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, starannie zaprojektowany, umożliwiającym naturalne wkomponowanie stawów, mostków, ścieżek pieszych oraz placów zabaw dla dzieci.

Zespół rezydencji Tesoro Ivory Residences znajduje się na północnych obrzeżach Gdyni, skąd rozciąga się widok na zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Doskonałe połączenie z cywilizacją wielkomiejską, jak również wyjazd w głąb Polski zapewnia droga ekspresowa A1.

Na cenę każdej rezydencji składają się trzy elementy – wartość budynku, którego 1 m2 kosztuje 11 000 zł, wartość działki - 450 zł za 1 m2 oraz 1/49 wartości terenów wspólnych. Ceny rezydencji wraz z przyległą działką wahają się od 9 do 12 milionów PLN.

Inwestorem Tesoro Ivory Residences jest TS Invest - spółka deweloperska działająca w ramach grupy kapitałowej TS GROUP, która posiada 30-letnie doświadczenie w działalności biznesowej. Tesoro Ivory Residences cechuje unikatowe w branży podejście inwestora do inwestycji. Pierwszy etap budowy finansowany jest z kapitału inwestora. Równolegle z zakończeniem pierwszego etapu oddawana jest do użytku pełna infrastruktura podziemna i drogowa, centralnie położony park, ogrodzenie osiedla oraz ochrona elektroniczna.

TS Invest S.A. – spółka deweloperska, której celem jest budowanie luksusowych i elitarnych zespołów rezydencji pod marką Ivory Residences, w starannie wybranych i wyjątkowych miejscach, w pobliżu znaczących aglomeracji miejskich; należy do grupy kapitałowej TS Group.