Ekskluzywna biżuteria marki CHAUMET już do kupienia  w Warszawie


W środę 10 września w warszawskiej restauracji PAPAYA przy ul. Foksal 16 po raz pierwszy w Polsce została zaprezentowana ekskluzywna biżuteria marki CHAUMET. Marka ta wchodzi w skład grupy LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), będącej największym na świecie producentem dóbr luksusowych.

Iskrzące się diamentami ozdoby z najnowszej kolekcji z linii „Joaillerie” to biżuteria o intrygującej nazwie Attrape-Moi… si tu m’aimes, czyli „Złap mnie… jeśli mnie kochasz”, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom tej ekskluzywnej francuskiej marki. Biżuterię podziwiali m.in. Lidia Popiel, Maria Gładkowska, Tomasz Jacyków i Kasia Sowińska.

Naszyjniki, kolczyki, pierścionki i bransolety z najnowszej linii biżuterii są dostępne wyłącznie w Hermitage Boutique, na Placu Piłsudskiego 1.

Kolekcja składa się z 18 elementów biżuterii wykonanych zarówno z białego, jak i żółtego złota oraz w wersjach wykładanych brylantami.
Kamienie takie jak cytryn, ametyst, ognisty opal, oliwin, różowy turmalin i chryzopraz w oprawie z żółtego i białego złota oraz diamentów stają się w interpretacji Chaumet nową deklaracją miłości.
Sentymentalna, wysublimowana, zachwycająca biżuteria z tej kolekcji czerpie swoją inspirację z Natury. Jej głównym elementem jest motyw sieci pajęczej, która w interpretacji Chaumet jest ażurowym i niezwykle kunsztownym połączeniem złota i diamentów. Intensywnie błyszczący diament, umieszczony w samym środku pajęczyny, jest symbolem miłości, iskrzących się, barwnych uczuć oraz budzącego się pożądania. Przedstawione w humorystyczny sposób owady, takie jak pająk i miodna pszczoła, uosabiają nieuchwytny czar miłosnej gry i pojawiają się jako element dekoracyjny na pierścionkach, naszyjnikach i kolczykach wchodzących
w skład kolekcji.

Wielbicielką biżuterii marki Chaumet jest także Carla Bruni, żona Prezydenta Francji, modelka, piosenkarka.

Hermitage Boutique to ekskluzywny salon sprzedaży wielu prestiżowych marek zegarkowych i biżuteryjnych z całego świata, który już od kilkunastu lat działa w branży produktów luksusowych.
W ofercie znajdują się zegarki znamienitych szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich, takich jak Girard-Perregaux, Parmigiani, Hublot, Franck Muller, czy Breitling oraz biżuteria z Włoch, Szwajcarii, Francji i Niemiec, produkcji tak uznanych firm jak Chaumet, Chopard, Degrissogono i Bulgari. Ponadto w ofercie butiku dostępne są inne luksusowe wyroby – telefony Vertu, japońskie perły Mikimoto oraz eleganckie nakręcarki i pudełka na akcesoria i biżuterię firmy Scatola del Tempo.