Jubileusz 60-lecia Herbapol Lublin
Odsłona Green-up


23 czerwca w ogrodach Królikarni odbyła się Gala 60- lecia istnienia firmy Herbapol Lublin S.A. W związku z tym okrągłym jubileuszem po raz pierwszy zostały na niej nagrodzone nagrodą Esencja Natury wybitne osobistości, które w swojej twórczości inspirują się naturą.

Za logistykę, produkcję wydarzenia oraz media relations odpowiedzialna była agencja BCMFD media communications.

Nagrody otrzymali: Anna Maria Jopek za inspiracje naturą w sztuce, Jacek Pałkiewicz za propagowanie i uosabianie zdrowego stylu życia, zgodnego z naturą, Profesor Halina Strzelecka za inspiracje naturą w pracach naukowych oraz Maja Popielarska za rozpowszechnianie idei zdrowego stylu życia poprzez media. Nagrody Esencja Natury laureatom wręczył przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Jerzy Starak.

Przełomowym momentem Gali było odsłonięcie tajemniczych barów i ujawnienie nowego produktu, który powstał właśnie w rocznicę jubileuszu. Green-up to pierwszy na rynku naturalny napój energetyczny. Występuje w trzech owocowych smakach: żurawina, granat i tropikalny. To naturalna, zdrowa energia z kofeiny z owocu guarany.  Ziarno guarany zawiera 4 x więcej kofeiny od ziarna kawowca, oznacza to, że 1 puszka Green-up z kofeiną z guarany daje więcej energii od filiżanki kawy. I jest to naturalna energia, bez konserwantów. Każdy smak to inna, kolorowa puszka.

Uroczystość jubileuszowa odbyła się w zielonych ogrodach warszawskiej Królikarni. Przybyli goście obejrzeli widowisko taneczne w wykonaniu zespołu baletowego Art Color Ballet z Krakowa. Makijaż ciała tancerzy został wykonany w kolorystyce nowego energetycznego produktu. Atmosferę i napięcie budowali bębniarze  grupy Ritmodelia.  Na Gali wystąpił też mistrz grania na instrumentach stworzonych przez naturę Pan Jacenty Ignatowicz.

Na uroczystość przybyli goście ze świata kultury i sztuki. Oprócz laureatów mogliśmy zobaczyć m.in. Jana Englerta z Beatą Ścibakówną, Karola Strasburgera, Hannę Bakułę, Bożenę Dykiel, Andrzeja Pągowskiego.  Gospodarzem gali był Olivier Janiak.

W związku z tą okrągłą rocznicą Herbapol ogłasił konkurs fotograficzny dla wszystkich, których pasją jest obcowanie z naturą i jej obserwowanie. Więcej informacji oraz regulamin na stronie: www.herbapol.com.pl