Agencja BC MFD Media Communications dla Kossmann Fashion


Agencja BC MFD Media Communications będzie odpowiedzialna za działania PR towarzyszące wprowadzeniu na rynek nowej marki ubrań kobiecych Kossmann.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann - do października 2011 r. prezes zarządu spółki Bonnier Business Polska, wcześniej prezes Deni Cler SA, firmy zajmującej się modą, posiadającej sieć 30 ekskluzywnych butików z odzieżą luksusową i akcesoriami dla kobiet, oraz członkini zarządu Telekomunikacji Polskiej SA i PTK Centertel.

Marka Kossmann oferować będzie najwyższej jakości ubrania i akcesoria dla aktywnych kobiet w stylistyce nowoczesnej i wygodnej klasyki, pozycjonowanej jako biznesowa elegancja. „Stworzenie marki ubrań dedykowanej kobietom biznesu było moim marzeniem od wielu lat.  Marka Kossmann to przede wszystkim efekt moich 20-letnich doświadczeń zawodowych. Stworzyłam ją z myślą o aktywnych zawodowo kobietach, poszukujących modnych, nowoczesnych strojów stworzonych w zgodzie z etykietą biznesu. Chcę zaoferować dostępny luksus, gotowe rozwiązania, zadbać o komfort i wygląd klientek od stóp do głów. Stawiam przede wszystkim na najwyższej jakości materiały i świetne wykończenie. Istotnym elementem oferty jest atrakcyjna cena. Najwyższej klasie ubrań towarzyszyć będzie wysoka jakość obsługi. Pierwszy butik otwieram 1 marca w Galerii Mokotów w Warszawie”. – charakteryzuje swój projekt Iwona Kossmann, autorka i właścicielka nowej marki.

BC MFD Media Communications istnieje na rynku od ponad 17 lat, co stawia ją w gronie jednych z najdłużej istniejących firm PR na rynku polskim. Podczas kilkunastu lat działania w branży agencja realizowała projekty dla korporacji międzynarodowych jak i dla polskich przedsiębiorstw prowadząc działania m.in. dla ekskluzywnych marek alkoholowych, kosmetyków, projektów z branży mody i urody. W 2013 Agencja po raz piaty jest
producentem wykonawczym Kongresu Kobiet.

Agencji zaufali między innymi: Reserved, Bulgari, Aviva, Restauracje Magdy Gessler, Superbrands, Wella, Gucci, Polpharma, Wydawnictwo Zwierciadło, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Moet & Chandon, E&J Gallo, Hennessy, Remy Martin, Benecol, Herbapol.