Agencja BC MFD współpracuje z Mariolą Bojarską-Ferenc.

Premiera książki „Sztuka dobrego życia”, jaka odbyła się niedawno w Warszawie w Domu Dochodowym, to pierwszy projekt jaki agencja BC MFD Media Communications zrealizowała wspólnie z Mariolą Bojarską-Ferenc. Tym samym zainaugurowana została współpraca obejmująca m.in. działania e-pr, udział dziennikarki w roli eksperta w konferencjach, kongresach, szkoleniach, warsztatach dla firm, wykładach na temat fitness i wellness.

Mariola Bojarska-Ferenc za swoją życiową misję uważa popularyzację zdrowego stylu życia. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Autorka i producentka  ponad 2000 programów telewizyjnych fitnessowych, prezentujących zdrową kuchnię z gwiazdami filmu estrady, politykami. W programie PYTANIE NA ŚNIADANIE w TVP2 prezentuje zdrową kuchnię. W TVN była prowadzącą program Agentka do zadań specjalnych w którym zmieniała styl życia i ubierania się Polek.

Felietonistka popularnego magazynu kobiecego. W swoim zawodowym dorobku ma 3 kasety wideo z ćwiczeniami oraz 3 książki „Sztuka dobrego życia”, „Cudowny ruch” i „Zatrzymaj czas”, które spotkały się z uznaniem czytelniczek w całej Polsce. Należy do największych na świecie amerykańskich organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA i IDEA. Jest bywalczynią światowych kongresów i szkoleń, na których poznaje aktualne trendy w dziedzinie zdrowia. Wykładała w Paryżu w 2009 r na EUROPEAN SPASUMMIT  na temat polskiego rynku wellness i spa.

Kontakt: Beata Czerwińska b.czerwinska@bcmfd.pl i Monika Falk m.falk@bcmfd.pl
www.bcmfd.pl