Finał plebiscytu internetowego „3 razy Ona”
Kapituła i internautki wybrały Laureatki


Honorowa kapituła plebiscytu 3 RAZY ONA wybrała już dwie Laureatki konkursu. Kto to jest, dowiemy się 17 kwietnia podczas uroczystego wręczenia nagród. Ale już dziś przedstawiamy trzecią Laureatkę. Wybrały ją Czytelniczki portalu OnaOnaOna.com
Zwyciężczynią w tym szczególnym głosowaniu została Pani KRYSTYNA WECHMANN – prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”.


 
Pani Krystyna nauczyła Polki głośno mówić o raku piersi, oswajać lęk przed mastektomią, zabiegała o refundację zabiegów rekonstrukcji. Dziś walczy o to, by strach nie brał góry nad koniecznością regularnych badań. Jest szczęśliwa w życiu prywatnym, realizuje swoje pasje. Jesteśmy jej wdzięczne za wszystkie wysiłki i wspaniały przykład tego, jak wielka jest moc pełnowymiarowej kobiecości. Jej wiara w życie i wewnętrzne piękno emanują na nas z siłą zdolną tworzyć lepszy świat.
W skład Kapituły Honorowej wchodzą wybitne osobistości życia społecznego, mediów, kultury, nauki i polityki: Henryka Krzywonos-Strycharska, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska, Magdalena Środa, Henryka Bochniarz oraz Agata Młynarska. Patronat Honorowy nad plebiscytem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska, partnerem Plebiscytu jest Narodowe Centrum Kultury. Partnerem i producentem Gali jest Agencja BCMFD media Communications.

Podczas uroczystej Gali wystąpią: Kayah, Olga Bończyk i Majka Jeżowska