Kuszenie Magdy Gessler … 

naturalne, świeże, dobre w nowym MG EAT!


Na chwile błogiej przyjemności i zapomnienia, które pozytywnie nastawią do życia, zaprasza mieszkańców Warszawy Magda Gessler. Znana restauratorka, słynąca z kreatywnego podejścia do smaku, właśnie otworzyła MG EAT. Lokal przy Chmielnej 32, to miejsce, które nie tylko skusi gości zdrowymi i naturalnymi przekąskami, ale pozwoli naładować się pozytywną energią na cały dzień.  
W przepełnionych kolorami wnętrzach, w otoczeniu bielonych mebli i symbolicznego „drzewa życia”, każdy z gości, będzie mógł na moment zatrzymać się i poddać inspirującej chwili wytchnienia przy orzeźwiającym Froyo czy delikatnie chrupiącym croissancie. Sekret MG EAT tkwi w autorskich recepturach Magdy Gessler, łączących znajome smaki z marzeniami o innych kulturach i zakątkach świata. Wszystko w energetyzującym wydaniu – pobudzającym zarówno do działania i podejmowania nowych wyzwań jak i odkrywania świata. 
 
W MG EAT królują pory roku, a więc dania sezonowe. Wśród nich warzywne i wieloowocowe smoothies o intrygujących i smakowitych – jak na Magdę Gessler przystało – nazwach: Jaśnie pan ogórek czy Mango jazz. Wybredne, ceniące naturalność i świeżość grono smakoszy, zachwycą kremowe zupy, pełne witamin i składników odżywczych. Wodzić na pokuszenie będą m.in. Purpurowa pomidorowa, Phuket tajska czy Aksamitna kurczakowa. 
Świeże sałaty i kolorowe kanapki cieszyć będą zarówno oczy jak i podniebienia gości, a wielbiciele słodkości pokochają zbożowe muffiny, wyśmienite tarty owocowe oraz specjalność MG EAT – Froyo – mrożony jogurt, czyli lody dla dbających o linię.
 
Tym, co wyróżnia MG EAT jest unikatowa koncepcja i filozofia menu oraz miejsca. Naturalne, świeże, dobre to propozycja potraw i przestrzeni, których wyróżnikiem jest tradycja w nowoczesnym wydaniu. 
MG EAT jest strefą, w której nie zabraknie pozytywnej energii, płynącej z naturalnych i świeżych źródeł witamin, dobrych produktów, przyjaznych myśli. To czyni je idealnym miejscem na przerwę w zabieganiu dnia codziennego, którą można się cieszyć w przytulnym, kameralnym wnętrzu (ok. 30 miejsc siedzących) lub w ogródku. 
 
Stworzyłam to miejsce inspirowana pięknem świata – świeżymi smakami pochodzącymi z natury, które odżywiają ciało i wspomnieniami z wyjątkowych miejsc, które napełniają mnie energią – podkreśla Magda Gessler. MG EAT to moja chwila dla Was, podarowany skrawek czasu, w którym radośnie celebrujecie energię pochodzącą z wyjątkowego smaku chrupiących, zdrowych przekąsek, ich naturalnych i świeżych składników oraz klimatu miejsca, w którym ludzie wzajemnie dzielą się chwilą. To energia, którą możecie zabrać ze sobą.
 
MG EAT
ul. Chmielna 32, Warszawa
www.mgeat.pl; mgeat@mgeat.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela: 10.00 – 23.00
 
 
Kontakt dla mediów:
Monika Falk
BC MFD media communications
m.falk@bcmfd.pl;
Tel. 22 403 50 91