METAXA “Keep The Moment”  przy Wybrzeżu Helskim w Warszawie.

W pierwszy weekend sierpnia nadwiślańska plaża zmieniła swoje oblicze prezentując kolejną odsłonę imprezy Metaxa „Keep The Moment”. Na spragnionych odpoczynku czekały leżaki Metaxy, wygodne fotele, a okolicę oświetlały specjalne lampiony. Muzyka, projekcje, aranżacje stworzyły razem niepowtarzalny klimat. A wszystko to na plaży Beach Bols, znajdujący się przy Wybrzeżu Helskim w Warszawie.

Magnesem dla publiczności była muzyka i wyśmienite drinki Metaxy. A gwiazdą tej imprezy był DJ EASE, znany słuchaczom pod pseudonimem Nightmares On Wax.Występ rozpoczął Discotion z poznańskiej formacji Das Erste Dance, który poderwał publiczność z miejsc i wypełnił parkiet. Następnie za gramofonami stanął Ease, który grając jeden ze swoich największych przebojów, wywołał entuzjastyczne okrzyki z wypełnionego po brzegi „plażowego” parkietu. Po Angliku za sterami stanął Lexus, dj znany m.in. z anteny z Bis Polskiego Radia i wielki znawca sceny hip hop, który najpierw zaskoczył wszystkich swoimi tanecznymi umiejętnościami a potem podbił serca słuchaczy brzmieniami disco/electro.

Kolejne wydarzenia z cyklu „Keep The Moment” odbędą się: 12-go sierpnia w Sopocie zagra legenda Ibizy - DJ Alfredo, a już we wrześniu Bent i Chris Coco z Radio1.

Organizator: BCMFD media communications