Rémy Martin Fine Champagne Cognac pojawia się wszędzie tam, gdzie może stać się dopełnieniem najbardziej intensywnych momentów życia. Uświetnia atmosferę i sprawia, iż każde przyjęcie staje się niezwykle ekskluzywnym i niezapomnianym wydarzeniem.

Koniak pojawił się na tegorocznej odsłonie Effie. Podczas tego wyjątkowego konkursu pod honorowym patronatem Henryki Bochniarz, Rémy Martin Fine Champagne Cognac stanowił inspirujące uzupełnienie. Najlepsi specjaliści od reklamy mogli rozkoszować się delikatnym smakiem trunku, nazywanego przez Francuzów „złotem w butelce”. Udział koniaku w Effie Awards 2005 dodał jeszcze więcej dobrego smaku ceremonii w Teatrze Wielkim.

Rémy Martin Fine Champagne Cognac był też świadkiem wyboru stu najbardziej wpływowych mężczyzn w Polsce. Gala odbyła się w nowo otwartej restauracji AleGloria – czarownym miejscu, wykreowanym przez samą Magdę Gessler.

Dziesięć wyróżnionych osób otrzymało prezent w postaci eleganckiej butelki Rémy Martin V.S.O.P. Wśród nich znaleźli się m.in. Aleksander Kwaśniewski, w imieniu którego nagrodę odebrała Jolanta Szymanek-Deresz, Janusz Głowacki, Jerzy Baczyński, Robert Smoktunowicz, generał Marek Dukaczewski i Waldemar Dąbrowski. Prezent miło zaskoczył uhonorowanych gości, wpływając z pewnością na ich koniakowe gusta – wszak najbardziej wpływowi ludzie w Polsce, delektują się najlepszymi aromatami....

W sprawach związanych z koniakiem Remy Martin, prosimy kontaktować się z Izą Kałużną, BCMFD media communications.