Informacja prasowa,
Warszawa, 24 kwietnia 2007 r.

 

Jubileuszowa Gala 50-lecia Pisma

Współpraca BCMFD z magazynem Zwierciadło

Agencja BCMFD media communications będzie odpowiedzialna w tym roku za organizację uroczystej gali 50-lecia pisma i „Kryształowych Zwierciadeł”. Będzie to ekskluzywne wydarzenie, w czasie którego wręczone zostaną nagrody uhonorowanym przez magazyn „Zwierciadło” osobom – Ludziom Dialogu – tym, którzy łączą a nie dzielą. Do tej pory wyróżnienia otrzymali m.in. Marek Kotański, Kazik Staszewski, Ewa Błaszczyk. W tym roku będzie już 12 edycja "Kryształowych Zwierciadeł".

Zwierciadło jest na rynku od 1957 roku. Od początku istnienia zajmuje się wspieraniem wyborów kobiet i inicjowaniem międzypokoleniowego dialogu między nimi.  Pismo kreuje głębszą wizję świata, dlatego sięgają po nie kobiety, wrażliwe, myślące, poszukujące.

Uroczystość 50-lecia pisma odbędzie się w ogrodach otaczających Pałac Królikarnię w Warszawie i poprowadzi ją redaktor naczelna magazynu Monika Richardson. Wydarzenie uświetnią mini recitalem znane polskie artystki. Do zadań agencji będzie należał nadzór produkcyjny wydarzenia oraz działania PR związane z jubileuszową Galą. Współpraca będzie kontynuowana od kwietnia do czerwca br.

Dodatkowe informacje:
Beata Czerwińska
BC MFD media communications
Tel.: 022 403 50 91 b.czerwinska@bcmfd.pl