„Dans le Noir" już w Polsce
Zasmakuj nowych wrażeń. Wyostrz swoje zmysły!

„Dans le Noir ?” to restauracja oparta na niecodziennym pomyśle – jedzeniu w ciemnościach.
To miejsce, które oferuje gościom możliwość niezwykłego przeżycia. Koncept ten podbił świat.
W Londynie i Paryżu restaurację odwiedziło już ponad 150 tysięcy ludzi. Teraz również mieszkańcy Warszawy mogą odkryć nowy wymiar wrażeń we właśnie otwartej w restauracji  „Dans le Noir ?” w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Wizyta w „Dans le Noir ?” w hotelu Novotel Warszawa Centrum to gwarantowane, niesamowite przeżycie. To szansa na odkrycie nowego wymiaru smaku. Kompletne ciemności panujące w restauracji uruchamiają i wyostrzają zmysły, sprawiają, że znikają bariery w kontaktach międzyludzkich, a rozmowa przy stole nabiera zupełnie innego wymiaru. Ta wizyta pozwala poznać się na nowo. Wizyta w „Dans le Noir ?” to podróż  w nieznane – w świat niezwykłych doznań.

„Dans le Noir ?” w hotelu Novotel Warszawa Centrum będzie otwarta tylko przez 3 miesiące, od 12 marca do 21 czerwca 2008 roku. Dlatego już teraz warto zarezerwować stolik, aby nie stracić możliwości przeżycia tego jedynego w swoim rodzaju eksperymentu.

„Dans le Noir ?” zaprasza gości spragnionych nowych wrażeń w środy, czwartki, piątki i soboty wieczorem. Aby przeżyć niezwykłą przygodę, należy wcześniej zarezerwować miejsce. 
W soboty wizyta w restauracji  nie wymaga rezerwacji.

Restauracja „Dans le Noir ?” oferuje również możliwość organizacji imprez specjalnych. Spotkanie
w restauracji to oryginalny pomysł na wyjście firmowe czy imprezę integracyjną, który zagwarantuje wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia. Restauracja oferuje możliwość organizacji tego typu spotkań przez cały tydzień.

Menu zostało przygotowane przez Alaina Czapki, szefa kuchni Novotel Warszawa Centrum i zespół „Dans le Noir ?”.

Informacja i rezerwacja:
Tel.: +48 22 596 22 33
E-mail: nov.warszawa@danslenoir.com

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:  www.danslenoir.com/NovotelWarsaw