nowsze
1
 • 14.12.2018

  Śpiewajmy i grajmy mu ...... w Pelplinie 

  Świąteczny Koncert Kolęd Polpharmy

  w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie


   
  14 grudnia wnętrza Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie już po raz osiemnasty wypełniły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd. Świąteczny Koncert organizowany przez Polpharmę dla mieszkańców Kociewia to piękna tradycja, która dla wielu oznacza uroczysty początek świąt. 
  więcejNext
 • 10.10.2018

  BCMFD media communications  dla Torf Corporation, 

  producenta kosmetyków marki tołpa


  Agencja BCMFD media communications  rozpoczęła współpracę public relations z Torf Corporation, producentem kosmetyków roślinnych i dermokosmetyków marki tołpa.
  więcejNext
 • 16.06.2018

  X ogólnopolski Kongres Kobiet
  pod hasłem „Wszystkich praw! Całego życia!”

  16 i 17 czerwca 2018 r., Hala EXPO Łódź


  X ogólnopolski Kongres Kobiet w stulecie praw kobiet był szczególnie uroczysty i bardzo różnorodny. Tym razem spotkanie odbyło się w Łodzi – mieście kobiet. Agencja BCMFD media communications po raz kolejny odpowiadała za produkcję wydarzenia.
  więcejNext
 • 14.06.2018

  PONAD 20 MLN ZŁOTYCH PRZEKAZANYCH LAUREATOM KONKURSÓW

  ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAUKOWĄ FUNDACJĘ POLPHARMY


  W czerwcu podczas oficjalnej uroczystości zostały wręczone granty i nagrody laureatom konkursów Naukowej Fundacji Polpharmy. Są wśród nich autorzy prac najwyżej ocenionych przez recenzentów i Radę Naukową w XVI konkursie grantowym i trójka laureatów konkursu na  najlepsze prace magisterskie z Wydziałów Farmaceutycznych uczelni medycznych z całej Polski. więcejNext
 • 7.06.2018

  Nałęczów Zdrój S.A. właściciel marki Cisowianka przywraca tradycje czyniąc z Pałacu Małachowskich centrum życia towarzyskiego Uzdrowiska


  W Pałacu Małachowskich w Parku Zdrojowym w Nałęczowie z inicjatywy nowego gospodarza, właściciela marki Cisowianka, odbył się uroczysty obiad nawiązujący do tradycji czwartkowych spotkań literackich organizowanych w Uzdrowisku w XIX wieku przez Deotymę czyli Jadwigę Łuszczewską oraz „obiadów” króla Stanisława Augusta Poniatowskiego  w warszawskich Łazienkach.
  więcejNext
nowsze
1